Synergia Facebook
SYNERGIA   I   MOVE FORWARD TOGETHER

 
Loading...

Magazin

TÜSMOD CPOxL – Executive Lounge Satınalma ve Tedarik Zinciri Zirvesi

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen, ulusal ve uluslararası düzeyde iş dünyasından seçkin isimlerin konuşmacı olarak katıldığı CPOxL - CPO Executive Lounge Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi -Mesleğin Üst Düzey Buluşması- sloganıyla 9 Aralık 2023’te BTM ev sahipliğinde Synergia organizasyonu ile İstanbul’da gerçekleşti. 

EPAL’in Ana sponsor olduğu Zirvede, Tenflex, Zanha Group, Shiftdelete, Techinside, İstanbul Aydın Üniversitesi ve BTM sponsor olarak destek verdiler. 

Kısıtlı zamanda gece gündüz çalışarak yoğun bir çalışma ile hazırlanan programda yurt içi ve dışından konuşmacılar, panelistler sektöre yön verecek konuşmalar gerçekleştirirken TÜSMOD Akademi kursiyerlerinin mezuniyet törenlerini yapma onurunu yaşadık. Bu yıl ilk defa teknoloji girişimcilerinin de zirvede yer verildiği etkinlikte satınalma ve tedarik zinciri yöneticileri ile girişimcileri bir araya getirmek imkanı bulduk. Zirve’de aynı zamanda Sorumlu Satınalma ödülleri verildi. 

Bu yıl ülkemizin önemli değerlerinden uluslararası bir iş hizmetleri platformu olan Synergia ile gerçekleştirilen etkinlikte IFPSM CEO’su Markku Henttinen ve EIPM Kurucusu ve Başkanı Bernard Gracia’nın Key Note Speaker olarak katılım gösterdi. Strateji ve Yönetim Danışmanı Dr. Kamil BAYAR da Açılış Konuşması yapanlar arasındaydı. 

Dijital satınalma, sürdürülebilir risk yönetimi, inovatif tedarikçi ilişkileri yönetimi ve global yetenek yönetimi çerçevesinde şekillenen ve yaklaşık 300 katılımcı ile gerçekleşen Zirve iş dünyası tarafından büyük ilgi gördü. 

Magazin Hakkında“Gerçek Bir Hizmet Sunmak Için Parayla Satın Alınamayacak Veya ölçülemeyecek Bir Şey Ortaya Koymalısınız, Bu Samimiyet Ve Dürüstlüktür.”

Synergia