Hakkımızda

“Gerçek bir hizmet sunmak için parayla satın alınamayacak veya  ölçülemeyecek
bir şey ortaya koymalısınız, 
bu samimiyet ve dürüstlüktür .”
                                                                                   - Douglas Adams

Ne yapıyoruz?

Synergia Coworking & İş Hizmetleri mikro ve küçük ölçekli şirketlerin verimliliğine, büyümesine ve globalleşmesine fiziksel, dijital ve entelektüel hizmetlerle katkı sağlayan profesyonel, yüksek kaliteli ve yeni nesil bir ofis yönetim ve hizmet şirketidir. Synergia farklı sektörlerden bir araya gelen şirketlerin işlerini en etkili şekilde büyütmeleri için hazırlanmış bir buluşma noktasıdır.

Geleneksel paylaşımlı ofislerin aksine Synergia kendini “Bütün şirketler, üniversiteler ve kurumlar için hizmet merkezi” olarak tanımlamaktadır. Bu, farklı alanlarda sağlanan 150’den fazla farklı hizmetle gerçekleştirilmektedir (İş geliştirme, danışmanlık, bulut hizmetleri, satış ve pazarlama, yaygın kaynak kullanımı, dijital hizmetler, hibe danışmanlığı, eğitim vb.). Bu kapsamda Synergia sadece paylaşımlı ofis değil, aynı zamanda bir hizmet platformu ve inovasyon merkezidir.
 

Misyonumuz

Şirketlerin ihtiyaç duydukları hizmetleri ulaşılabilir şekilde sunarak girişimciliğin önündeki bariyerleri kaldırmaktır. Böylelikle girişimciler ana işlerine odaklanarak verimliliklerini ve esnekliklerini arttırırken, masraflarını azaltırlar.

Vizyonumuz

Ana değerimiz yüksek kalite standartlarına bağlılık ile şeffaflık, samimiyet, güvenilirlik, işbirliği ve sinerjidir.

Neden synergia?

 • Bütün dijital ve entelektüel hizmetleri kullanıcı dostu arayüz ile sunan tek coworking şirketidir
 • Türkiye’nin en prestijli lokasyonlarındadır
 • Toplu taşıma ile kolay ulaşılabilir
 • 150’den fazla hizmet sunar
 • Profesyonel iş geliştirme desteği sağlar
 • Benzersiz ve paha biçilemez networking imkanları sunar
 • Türkiye’de iş yapmak isteyen yabancılar için özel hizmetler ve danışmanlıklar verir
 • Özel sektör ve üniversite arasında, bilim ve iş dünyası arasında köprüdür
 • Bütün hizmetlerini uygun fiyatlarla sunar
 • Özel tasarlanmış çalışma alanlarına sahiptir
 • Özel eğitim programları ve etkinlikler düzenler
 • Etkileşimli enerjik bir ortam sağlar

Yılların girişimcilik tecrübesi bize sadece ofis hizmetlerinin, sığ ve kozmetik mentorlukların ve hatta yatırımların yeterli olmadığını gösterdi. Girişimcilerin omuzlarında kendi ana işlerinden dolayı dev bir iş yükü bulunmaktadır. Etraftaki geleneksel coworking ofisleri, kuluçka merkezleri, hızlandırıcılar ve teknoparklar paylaşımlı fiziksel hizmetler ve sınırlı mentorluk hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada, Synergia’nın paylaşım ekonomisi modeliyle fiyatları düşürerek ve verimliliği arttırarak girişimciliğin önündeki bariyerleri kaldırma fikri ortaya çıkmıştır. Bu fikir 150’den fazla yan hizmetten oluşan (Vergi ve finans yönetimi, dijitalleşme, yazılım geliştirme, sosyal medya yönetimi, iş geliştirme vb.) iş yükünün Synergia tarafından üstlenilmesiyle gerçekleşmektedir. Synergia olarak bölgedeki bu eksikliğin farkına vararak her bir üyemizle yeni bir yolculuğa başlamak için burdayız.

Synergia daha iyi çalışma alanına sahip olmayı ve daha iyi iş hizmetleri almayı hedefleyenler tarafından tercih edilmiş küçük bir şehirdir. Synergia sakinlerine “Synergian” adı verilmektedir. Synergian’lar start-up kurucuları, girişimciler, kreatif bireyler ve inovasyona gönül verenlerdir. Birlikte çalışan Synergian’ların yaptıkları işe sinerji ve değer katıyoruz.